Á-dva, tři - postelový tanec s vlky

4. dubna 2017 v 12:07 |  Sex in the village 1
Někteří lidé odjíždějí do města, aby si splnili své sny. Já jsem odjela na vesnici, abych se vydala svým snům všanc, i když se tím můj život spíš jen zkomplikoval.

Každá z nás má své představy a touhy. Jenže co když si s partnerem ve všem rozumíte téměř dokonale, až na to, o čem se nemluví? Dokud některé věci v životě nevyzkoušíte, budou vám zkrátka pořád ležet v hlavě. Pokud chcete v životě namalovat a prodat obraz, pořád vám bude vrtat hlavou, jaké by to bylo, dokud jej prostě neprodáte. Pokud máte temperamentní povahu, bude vám pořád vrtat hlavou jaké by to bylo například ve třech lidech, dokud to prostě nezkusíte. Mám raději valčík, tedy Á-(to jsem já) -dva (to je ON) - tři (to je ten třetí). Takhle mi to přijde v posteli úplné, polka o dvou taktech mě nudí.

Existuje totiž sex udržovací a vylepšovací. Ten udržovací provozujeme běžně všichni a není špatný, ale časem se stává rutinou. Splní svůj účel. Pro daný moment. Ten vylepšovací naopak posune okamžik na vyšší úroveň a naučí nás, těšit se na příště. Polka je udržovací tempo v posteli, valčík vylepšovací.

Otázkou zůstává, jak dlouho se da přežít pouze na udržovací úrovni. Pokud stále čekáte na něco o malinko lepšího, jak dlouho budete čekat, než to vzdáte? A když to vzdáte, začnete úplně odznova nebo se smíříte se stereotypem a přestanete snít?

Dovedou dnes lidé snít nebo jen neustále ustupují do kolejí stereotypu a dělají kompromisy se svým svědomím, že takhle to přeci stačí?

Odcházíme z měst a vesnic abychom šli za svým valčíkem nebo abychom uvěřili v dostatečnost polky?...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama