Pana cotta, andělská křídla a démoni v nás

9. září 2017 v 23:07 |  Sex in the village 1
Po dokonalé koupeli, kdy jsem konečně vzala do ruky už léta rozečtenou knihu a na několik krátkých minut jsem se zavřela na svém soukromém ostrově v horké vodě, jsem absolvovala zkrášlovací procedury a dostala hlad. Proč si v deset večer nedat plátek uzeného, když mi stejně vsichni tvrdí, jak děsivě moc jsem zhubla? Hrdá na pozdní žranici jsem vpustila pejsky domů, ať mě má kdo hlídat, když jsem zase sama doma.
Bez mrknutí oka mi třetí a nejhodnější člen psí smečky uzené sežral. Takže spí všichni za trest venku a já za trest nepřiberu večerními chutěmi..
Inu, to je život.
Tak jsem si dala pana cottu. MILUJU pana cottu!
Někdy kolem půlnoci mi napíše můj miláček, jak moc mu chybím. No jo. Kdyby nešel s kamarády, nechyběla bych mu. Ale zase bychom si vůbec nebyli vzácní. Tak proč ne.
Takže ulehám nacpaná šlehačkou a počítám, kolik času mi zbývá, než mi budík odřízne svět snů a uvrhne mě do pracovní reality. Mám spoustu času na spaní. Asi milion dlouhých, osamělých vteřin.
A tady to máme.
Křičí to na mě ze ztemnělých koutů nočního ticha.
Samota. Alkohol. Spooousta šlehačky, večerní žravka. Práce a neustálý koloběh práce-spánek, práce- spánek, spánek, spánek, spánek... až nakonec věčný spánek.
Tohle jsou naši démoni. Sami jsme je vypustili z pekla, abychom se obklopili jejich falešným teplem. Abychom zakryli ty pravé démony uvnitř nás. Peklem se stal náš svět tady a pojem nebe ztratil jasných hranic. Démoni jsou všude kolem nás a v nás.
No co, aspoň je v pekle dost místa, až na mě přijde čas pravdy, bude volno u toho nejprohřátějšího kotle, konečně si vyhřeju kosti. Třeba si taky konečně budu mít čas dočíst tu knihu.
Po půlnoci se zvedám z postele a vrhám se na další sklenici pana cotty.
Shořím v pekle. Jako padlý anděl.
Už jsem Vám říkala, že MILUJU pana cottu? :D

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 rainorchid rainorchid | Web | 10. září 2017 v 15:45 | Reagovat

Dobrý článok, výstižný s myšlienkou - fakt sa mi páči - a za "než mi budík odřízne svět snů" si zaslúžiš i hviezdičky ;)

2 Meduňka Meduňka | Web | 11. září 2017 v 21:57 | Reagovat

Musím souhlasit s předchozím komentářem, tento článek zařazuji do výběru na tema-tydne.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama